Naše nabídka ubytování: Vinařský Penzion | Chata Potůčky

Chata Potůčky

Nově zbudovaný objekt ve sklepní uličce v Bavorech přímo pod Stolovou horou na Pálavě. Před chatou je k dispozici parkoviště pro ubytované hosty a dřevěný domeček pro uložení kol. Chata Potůčky stojí nad vinným sklepem.

V 1. patře se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi a TV, 2 koupelny (WC, umyvadlo, sprchový kout), kuchyňský kout (lednice, varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vinotéka), velké rohové posezení s TV a klimatizací. Na tuto část navazuje krytá terasa s posezením a grilem.

V podkroví se nachází jeden malý pokoj s dvěma lůžky, koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout) a jeden velký rodinný pokoj s manželskou postelí, sedačkou rozložitelnou na dvoulůžko, konferenčním stolkem, křesílky a TV. Oba pokoje v podkroví mají klimatizaci.

Ceník

Ceny za Chatu potůčky podle počtu ubytovaných osob na den při vícedenních pobytech:

do čtyř osob

3 200 Kč / den

pět osob

3 800 Kč / den

šest osob

4 400 Kč / den

sedm osob

4 900 Kč / den

osm osob

5 400 Kč / den

devět osob

5 700 Kč / den

deset osob

6 000 Kč / den

Při jednodenním pobytu bude účtován příplatek: 100 Kč / osoba. V období červenec – srpen poskytujeme pouze týdenní pobyty s nástupem a odjezdem vždy v sobotu.


Dítě do 2 let se do počtu ubytovaných nezapočítává. Dítě do 12-ti let má slevu 50 Kč / den. Při týdenních pobytech degustace ve sklepě zdarma.

Pokud nebude dohodnuto jinak, platí následující pokyny pro ubytování

  • adresa: Bavory 183
  • v den nástupu na ubytování příjezd od 1400 do 2000 hodin
  • v den ukončení pobytu odjezd do 1000 hodin
  • pro ubytování nutno volat: tel. 606 500 829 nebo 602 567 611
  • pobyt možný bez domácích mazlíčků

Objednávka ubytování / degustace

Do zprávy uveďte Vámi požadovaný termín pobytu a počet osob. Po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat. Děkujeme a těšíme se naviděnou.

Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.