Naše nabídka ubytování: Vinařský Penzion | Chata Potůčky

Vinařský penzion

Příjemné ubytování v Bavorech na Mikulovsku přímo pod Pálavou spojené s vinařstvím a výborným vínem, to je přesně to, co Vám můžeme nabídnout. Máme pro vás připraveny 3 apartmány, každý pro 4-6 osob. Celková kapacita penzionu je tedy až 18 osob. Objekt je také vhodný pro ucelenou skupinu přátel, kteří si pronajmou všechny tři apartmány. V tom případě si mohou pronajmout velkou vinárnu v přízemí. V přízemí se také nachází úschovna kol.

vybavení apartmánů

Každý apartmán je velmi prostorný (cca 45 m2) a je uzpůsoben pro pohodlné ubytování 4-6 osob. Za vstupními dveřmi do apartmánu se nachází zádveří s úložným šatním prostorem. Ze zádveří je vstup do koupelny (WC, umyvadlo a sprchový kout) a do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací pohovkou (sloužící jako dvoulůžková přistýlka) a TV. Odtud vede schodiště do mezonitového prostoru – ložnice se 4 lůžky. Kuchyňský kout je vybaven základním vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby, varné desky a rychlovarné konvice. Ve všech apartmánech je klimatizace a wifi připojení zdarma.

Z apartmánů se dá po pár schůdcích vyjít na rozlehlou terasu, kde se nachází velké kryté posezení, zahradní krb a pro menší děti tu máme také malý dětský koutek. Před objektem se nachází parkoviště, kde mohou všichni naši hosté pohodlně zaparkovat svá vozidla.  A je zde také velké ohniště s jednoduchým posezením. Pobyt možný pouze bez domácích zvířat.

Pokud nebude dohodnuto jinak, platí následující pokyny pro ubytování

  • adresa: Bavory 157
  • v den nástupu na ubytování příjezd od 1400 do 2000 hodin
  • v den ukončení pobytu odjezd do 1000 hodin
  • pro ubytování nutno volat: tel. 606 500 829 nebo 602 567 611

ceník

Ceny za apartmán podle počtu ubytovaných osob na den při vícedenních pobytech:

jedna nebo dvě osoby 1 400 Kč / den
tři osoby 1 700 Kč / den
čtyři osoby 2 000 Kč / den
pět osob 2 300 Kč / den
šest osob 2 500 Kč / den

Při jednodenním pobytu bude účtován příplatek: 100 Kč / osoba. V období červenec – srpen poskytujeme pouze týdenní pobyty s nástupem a odjezdem vždy v sobotu.


zvýhodněná nabídka

Dítě do 2 let se do počtu ubytovaných nezapočítává. Dítě do 12-ti let sleva 50 Kč / den. Při týdenních pobytech degustace ve sklepě zdarma.

Objednávka ubytování / degustace

Do zprávy uveďte Vámi požadovaný termín pobytu a počet osob. Po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat. Děkujeme a těšíme se naviděnou.

Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.